Rejestracja spółek

Pomoc w założeniu własnej firmy

Rozpoczęcie własnej działalności wymaga dopełnienia wielu obowiązków.

 

Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, aby rejestracja spółek z o.o. i innych przebiegła sprawnie. Nasze biuro księgowe zajmuje się pomocą przedsiębiorcom z całej Polski. Świadczymy nasze usługi online, dzięki czemu klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Usługi, które świadczymy

to między innymi:

Przygotowanie potrzebnych dokumentów w portalu. Są to nie tylko umowy, ale również dodatkowe dokumenty i oświadczenia.

Przygotowanie ich może być dla samego przedsiębiorcy problematyczne: trudno znaleźć o nich informacje, najcześciej dowiaduje się o nich z pisma od sądu wzywającego do uzupełnień z powodu ich braku, przez co sąd może wstrzymać rejestrację a nawet jej odmówić.

Pomoc w rejestracji spółek z o.o., jawnych i komandytowych online, na platformie e KRS

Jakie rodzaje działalności zakładamy?

Obecnie, zgodnie z prawem, przez Internet można zarejestrować spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowe i jawne. Wkrótce jednak zaczną obowiązywać nowe przepisy i będzie możliwość rejestracji prostych spółek akcyjnych online.

Co powinni zrobić klienci przed zwróceniem się do nas?

■Każda osoba wchodząca w skład zarządu lub będąca wspólnikiem powinna mieć działający profil zaufany i konto na portalu ekrs.ms.gov.pl
■ Klient powinien mieć wybraną nazwę firmy i określony rodzaj działalności (jakie kody PKD mają być wpisane w umowie spółki i KRS)
■ Klient musi posiadać adres siedziby do rejestracji firmy, może być to nasze wirtualne biuro

Ile czasu zajmuje rejestracja online?

Jesteśmy z klientami w stałym kontakcie i dokładnie instruujemy, jakie dokumenty i informacje powinien nam przesłać, nad jakimi kwestiami powinien się zastanowić. Dzięki temu przygotowanie przez dokumentów do rejestracji zajmuje około dwóch godzin. Klient ma przygotowane wszystkie dokumenty gotowe do podpisu i wysłania do sądu. Czas rejestracji przez sąd to od 1 do 3 dni roboczych.